Aktualności

Kup bilet na mecz ŁKS – Podbeskidzie Bielsko-Biała

20
23 / 03 / 2019

Dwa pierwsze mecze ełkaesiaków w rudzie wiosennej w Łodzi obejrzał komplet widzów. A mieli co oglądać! ŁKS na początku marca pokonał Garbarnię 3:0, a następnie powtórzył ten wynik w spotkaniu z Wartą Poznań. Rycerze Wiosny po zimowej przerwie imponują formą. Trzy mecze, trzy zwycięstwa. 16 kolejnych spotkań bez porażki w tym sezonie. 

Przed nami jednak kolejne wyzwanie i pojedynek z 5. w tabeli Podbeskidziem. „Górale” w opinii wielu obserwatorów są jednym z groźniejszych zespołów w Fortuna 1 Lidze. Z pewnością będą chcieli się zrewanżować piłkarzom ŁKS-u za dotkliwą porażkę 0:3 w Bielsku-Białej.

Bilety na piątkowe spotkanie ŁKS-u z Podbeskidziem można już kupić przez internet. Kasy będą czynne od wtorku do czwartku w godzinach 12:00 – 18:00 oraz w piątek od godziny 12:00 do zakończenia pierwszej połowy.


Harmonogram sprzedaży stacjonarnej:

  • WTOREK / 12:00 – 18:00
  • ŚRODA / 12:00 – 18:00
  • CZWARTEK / 12:00 – 18:00
  • PIĄTEK (DZIEŃ MECZU) / 12:00 – 18:30

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]