Aktualności

Komunikat organizacyjny przed meczem z Chrobrym Głogów

23
09 / 11 / 2018

Aby móc w pełni skupić się tylko na dopingu dla ełkaesiaków i przeżyć pełną pozytywnych wrażeń sobotę przy Alei Unii 2, prosimy o uważne zapoznanie się z kilkoma poniższymi informacjami organizacyjnymi. Apelujemy też o przekazanie ich znajomym, którzy także wybierają się na mecz 18. kolejki Fortuna 1 Ligi z Chrobrym Głogów.

  • W związku z odbywającym się tego samego dnia koncertem Łódź Disco Fest, który jest jednym z największych wydarzeń cyklicznych w Atlas Arenie, miejsca parkingowe przy stadionie będą ograniczone. Brama numer 7 będzie dostępna wyłącznie dla gości VIP. Pozostałych kibiców prosimy o parkowanie od al. Unii. Za parking będzie ponoszona niewielka opłata, do godziny 13:30 – 5 zł, zaś po 13:30 – 30 zł. Klub nie ponosi odpowiedzialności za brak miejsc (parking będzie również dostępny dla osób wybierających się na koncert), radzimy przyjechać wcześniej i zarezerwować miejsce, bez ponoszenia większych wydatków.
  • Aby godnie upamiętnić przypadającą na niedzielę 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, tuż przed godziną 13:00, na którą przewidziane jest rozpoczęcie meczu, wszyscy obecni na obiekcie przy Alei Unii 2 staną na baczność i wspólnie w całości odśpiewają hymn Polski. Z tego względu prosimy o wcześniejsze niż zwykle pojawienie się na widowni i uważne słuchanie komunikatów spikera oraz stosowanie się do zaleceń osób dbających o doping na poszczególnych sektorach.
  • Kibicom wybierającym się na sektor rodzinny A1 przypominamy, że przy okazji odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” tuż przed meczem przewidziana jest okolicznościowa oprawa, która nawiązywać będzie do jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości przez nasz kraj. W górnej części sektora przygotowane będą kartony w kolorze białym, a w dolnej – w kolorze czerwonym. Na wyraźny sygnał osób odpowiedzialnych za doping na tym sektorze prosimy o podniesienie kartonów, które utworzą wielką biało-czerwoną flagę.
  • Przy okazji sobotniego spotkania z Chrobrym przy wejściach po obu stronach trybuny zorganizowana będzie strefa kibica stworzona przez sponsora tytularnego 1 Ligi – zakłady bukmacherskie „Fortuna”. W ramach atrakcji dla wszystkich kibiców będą dostępne m.in.: boisko 1 na 1; bramka radarowa – urządzenia do pomiaru siły kopnięcia piłki; bramka celnościowa – posiada cztery otwory różnej wielkości rozmieszczone na różnej wysokości w świetle bramki (każdy z nich jest oczywiście inaczej punktowany); Play Station z grą FIFA19; futbol stołowy; strefa FOTO – lotne hostessy wyposażone w tablety do robienia zdjęć; wyrzutnia koszulek – pamiątkowe koszulki Fortuna 1 Ligi z herbem klubu wystrzeliwane przed meczem oraz w jego przerwie oraz gadżety Fortuna 1 Ligi (worki sportowe, smycze, otwieracze do piwa z magnesem na lodówkę). Strefa będzie czynna zarówno przed meczem, jak i w jego przerwie.
  • W przerwie meczu planowany jest konkurs wiedzy historycznej, w którym będzie można wygrać atrakcyjne gadżety z motywami patriotycznymi, które przygotował eFanshop, czyli jeden z partnerów klubu.
  • Z uwagi na wyjątkową otoczkę meczu z Chrobrym prosimy o jeszcze bardziej skrupulatne niż zwykle dopilnowanie zabrania ze sobą barw klubowych, a także o jeszcze bardziej uważne niż zwykle stosowanie się do komunikatów spikera oraz poleceń osób dbających o porządek na obiekcie i wokół niego.

Razem stwórzmy atmosferę prawdziwego święta, która poniesie piłkarzy ŁKS-u do zdobycia kolejnych arcyważnych trzech punktów!

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]