Aktualności

Komunikat o dostępności Stadionu Miejskiego na mecz z Lechią

26
16 / 07 / 2019

Kierownictwo Łódzkiego Klubu Sportowego informuje, że do czwartku do godziny 8:30 potrwa lustracja obiektu przy al. Unii 2. Do tego czasu pracownicy Miejskiej Areny Kultury i Sportu, czyli operatora stadionu, mają zrealizować wszystkie wytyczne dotyczące poprawy bezpieczeństwa na widowni.

­Mamy zapewnienie, że wszystkie niezbędne prace zostaną wykonane do czwartku rana. Jeżeli tak się faktycznie stanie, to jeszcze w czwartek powinna być wydana pozytywna decyzja o organizacji na użytkowanym przez nas obiekcie imprez masowych – dodaje Dariusz Lis, dyrektor klubu. – Mamy nadzieję, że w przeddzień meczu z Lechią Gdańsk żadne przeszkody natury administracyjno-prawnej nie zakłócą już atmosfery wielkiego piłkarskiego święta, jakim bez wątpienia będzie pierwsza od siedmiu lat w Łodzi walka o ekstraklasowe punkty w wykonaniu „Rycerzy Wiosny” – dodaje dyrektor Lis.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]