Aktualności

Komunikat dla mediów przed sparingiem z GKS Tychy

-2
26 / 06 / 2018

 

Informujemy, że wejście dla przedstawicieli mediów na sobotni mecz towarzyski z GKS-em Tychy, który rozpocznie się o godz. 18:00 na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2 będzie się odbywało dokładnie tak jak na pojedynki ligowe.
 
Na spotkanie obowiązują stałe akredytacje wydane przed sezonem 2017/2018. Należy je okazać przy wejściu na stadion. Wszystkich dziennikarzy, którzy nie posiadają wejściówek stałych prosimy o wysłanie e-maila na adres prasa@lkslodz.pl najpóźniej do piątku (29 czerwca) do godziny 16:00. Przygotowane zostaną akredytacje jednorazowe, które będzie można odebrać w wejściu „Media” na godzinę przed rozpoczęciem meczu.
Z powodu odbywających się na parkingach MAKiS imprezy okolicznościowej nie będzie możliwości wjazdu na ich teren.
POWRÓT


Sponsorzy ligi

Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]