Aktualności

Kinemedica wspiera akcję „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”

7
07 / 03 / 2018

Inauguracja rundy wiosennej tuż tuż i nie mamy wątpliwości, że wśród rzeszy wiernych kibiców obecnych na trybunie stadionu przy al. Unii Lubelskiej będzie wielu młodych sympatyków sportu. A dzięki akcji „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”, w którą włączyła się właśnie Kinemedica powinno być ich jeszcze więcej.

„Ufunduj karnet młodemu elkaesiakowi” to akcja zainicjowana przez sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego już kilka lat temu. Przed rozpoczęciem sezonu lub rundy rewanżowej kibice organizują specjalną zbiórkę, a zebrane pieniądze przeznaczają na zakup karnetów dla tych spośród młodych fanów ŁKS-u, którzy obecnie nie mogą sobie na to pozwolić.

Centrum Medyczne Kinemedica, czyli sieć renomowanych przychodni lekarskich, a i partner klubu, już po raz drugi dołączyła się do akcji „Ufunduj Karnet Młodemu Ełkaesiakowi”, zresztą instytucja ta znana jest ze wspierania bardzo wielu inicjatyw kibiców.

Zasady są proste!

Każdych 10 osób, które zapiszą się do Centrum Medycznego Kinemedica, równają się jednemu karnetowi dla młodego ełkaesiaka. Zapisy są bezpłatne!

Przedstawicieli naszego partnera spotkacie przed kasami przy al. Unii Lubelskiej 2 w godzinach ich otwarcia.

Kinemedica oferuje szeroki wachlarz usług, w tym podstawowe badania lekarskie, pełną diagnostykę wraz z pakietem onkologicznym, a także zabiegi ambulatoryjne.

Centrum medyczne ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), dlatego wizyta w niej osoby objętej ubezpieczeniem nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Kinemedica wspiera klub, ale i wyciąga pomocną dłoń w kierunku kibiców, którzy bez żadnych opłat mogą się przepisać do zaprzyjaźnionej z ŁKS-em przychodni.

POWRÓT


Sponsorzy ligi

Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]