Kibice zebrali ponad 37 tys. zł w akcji „Przekaż 1% na ŁKS”

02 / 01 / 2019

Kibice ŁKS-u po raz kolejny pokazali, że zawsze można na nich liczyć. Dzięki ubiegłorocznej akcji „Przekaż 1% na ŁKS” zebraliśmy ponad trzydzieści siedem tysięcy złotych. Kolejna edycja wystartowała z początkiem 2019 roku.

Sympatycy Łódzkiego Klubu Sportowego nie zawiedli przy okazji akcji „Przekaż 1% na ŁKS”. Dzięki ich zaangażowaniu udało się zebrać kwotę 37 344,96 złotych, która w całości zostanie przekazana na rozwój Akademii ŁKS-u.

W imieniu swoim oraz przede wszystkim młodych adeptów piłki nożnej w naszym klubie za przekazane pieniądze serdecznie dziękujemy!

Z początkiem stycznia wystartowała kolejna edycja akcji „Przekaż 1% na ŁKS”. Sympatycy znów mogą wesprzeć klub i przeznaczyć swój 1% podatku. Przy rozliczaniu PIT-u za rok 2018 wystarczy uzupełnić dane dotyczące przekazania 1% podatku wpisując:

• Numer KRS: 0000270261
  • Cel szczegółowy: ŁKSŁÓDŹ 6912

Kto może przekazać 1% swojego podatku na rzecz Łódzkiego Klubu Sportowego?

• pracownicy (PIT 37)
  • przedsiębiorcy (PIT 36)
  • przedsiębiorcy-liniowcy (PIT 36L)
  • ryczałtowcy (PIT 28)