Aktualności

Karnety na sezon 2018/19 od jutra w sprzedaży!

0
30 / 05 / 2018

Od jutra, tj. czwartku 31 maja, rozpocznie się sprzedaż karnetów na nowy pierwszoligowy sezon. Kibice, którzy zakupią wejściówki do końca czerwca mogą liczyć na promocyjną cenę.

Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego kolejny raz stanęli na wysokości zadania i to także dzięki nim możemy świętować awans za zaplecze ekstraklasy. Do pierwszej ligi wracamy po pięciu latach, po pięciu latach też wracamy do punktu wyjścia, a to oczywiście nie ostatnie słowo „Rycerzy Wiosny”. Reasumując #bylismybedziemy

Szczególne podziękowania należą się tym wszystkim sympatykom łódzkiego klubu, którzy w ostatnim sezonie zakupili karnety. Doceniamy to tym bardziej że jest to zawsze forma okazania klubowi i zaufania, i wsparcia, co nie ukrywamy daje nam jeszcze większą siłę do działania oraz nowe możliwości.


Już jutro, tj w czwartek 31 maja, a więc dzień przed zakończeniem rozgrywek w drugiej lidze, rozpocznie się sprzedaż karnetów na sezon 2018/2019. Co godne podkreślenia – do końca czerwca zakupicie je w promocyjnej cenie, a ta wzrośnie dopiero po 1 lipca.

Zakupić karnet warto z wielu względów. Po pierwsze to duże wsparcie dla klubu. Po drugie w przyszłym pierwszoligowym sezonie, ze względu na rezerwację sektora A1 dla kibiców gości, zmniejszy się liczba dostępnych dla kibiców ŁKS-u miejsc na trybunie, niestety więc może się zdarzyć tak, że nie wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć na żywo zmagania naszych piłkarzy.


Karnet gwarantuje jego właścicielowi miejsce na każdym meczu, jest tańszy od opcji zakupywania biletu na każde ligowe spotkanie, a co nie jest też bez znaczenia – nie zmusza sympatyka klubu do wystawania w długich kolejkach.


Przypominamy, że w przyszłym sezonie zmierzymy się m.in. z GKS-em Tychy, Stalą Mielec, Rakowem Częstochowa, GKS-em Katowice czy spadkowiczami z ekstraklasy – emocji z pewnością nie zabraknie, jeśli więc chcecie mieć gwarancję obejrzenia wszystkich tych kapitalnie zapowiadających się widowisk na żywo, warto zakupić karnet i już teraz zająć swoje miejsce na stadionie przy al. Unii 2!  • Cennik dotyczy tylko karnetów na cały sezon.
  • Promocja dla posiadaczy karnetów dotyczy zarówno karnetów zakupionych w sezonie 2017/18 na cały sezon, jak i na rundę (jesienną lub wiosenną).

Cennik promocyjny (tylko do 30 czerwca!)

Ceny w promocji dla posiadaczy karnetu z poprzedniego sezonu:

  • C1 / B4 / B3 / B2 / B1 / 300 zł (normalny) / 210 zł (ulgowy)
  • VIP / 500 zł (normalny) / 380 zł (ulgowy)

Ceny w promocji dla kibiców, którzy nie zakupili karnetu w ubiegłym sezonie:

  • C1 / B4 / B3 / B2 / B1 / 325 zł (normalny) / 210 zł (ulgowy)
  • VIP / 520 zł (normalny) / 380 zł (ulgowy)
Cena w czerwonym kwadracie oznacza, o ile mniejsza jest cena karnetu w promocji w stosunku do ceny po jej zakończeniu (od 1 lipca). 


Cennik po promocji (od 1 lipca)

Ceny bez promocji:

  • C1 / B4 / B3 / B2 / B1 / 350 zł (normalny) 280 zł (ulgowy)
  • VIP / 560 zł (normalny) / 420 zł (ulgowy)

Cennik biletów:

  • C1 / B4 / B3 / B2 / B1 / 25 zł (normalny) / 20 zł (ulgowy)
  • VIP / 40 zł (normalny) / 30 zł (ulgowy)


 

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]