Aktualności

Kamil Juraszek przedłużył umowę z ŁKS-em

14
20 / 05 / 2018

W sobotni wieczór ełkaesiacy zapewnili sobie awans do pierwszej ligi, a w niedzielę umowę z klubem przedłużył podstawowy obrońca drużyny Kamil Juraszek.

Urodzony w Bielawie 27-letni obrońca w przeszłości reprezentujący barwy m.in. Śląska Wrocław i Arki Gdynia, a od 2016 roku związany z ŁKS-em w bieżących rozgrywkach wystąpił w 30 meczach (z czego aż 29 rozegrał w pełnym wymiarze czasowym) i strzelił 3 gole. Zawodnik przedłużył umowę z łódzkim klubem do końca czerwca 2019 roku.

Kamilowi życzymy zdrowia i wielu sukcesów z przyszłym pierwszoligowym sezonie.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]