Kamil Juraszek na dłużej w zespole ŁKS-u

13 / 12 / 2018

Klub przedłużył o rok umowę z Kamilem Juraszkiem. Oznacza to, że 27-letni obrońca będzie zawodnikiem „Rycerzy Wiosny” co najmniej do 30 czerwca 2020 roku.

Czas upływa bardzo szybko. Kamil jest już z nami 2,5 roku. Przez ten czas pokazał co znaczy być ważną częścią zespołu – zarówno w trzeciej, w drugiej, jak i teraz w pierwszej lidze. Myślę, że jak klub, tak i Kamil nie powiedzieli ostatniego słowa, więc tym bardziej cieszę się, że obdarzyliśmy się wzajemnym zaufaniem – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Przypomnijmy, że jesienią Juraszek zagrał osiem spotkań w biało-czerwonych-białych barwach – siedem ligowych i jedno pucharowe, w którym ŁKS był bliski sprawienia niespodzianki i wyeliminowania Lecha Poznań. W poprzednim sezonie pochodzący z Dolnego Śląska zawodnik wystąpił natomiast w 32 spotkaniach ŁKS-u w drugiej lidze i zdobył w nich trzy bramki.