Kadra ŁKS-u Łódź na rundę jesienną 2018

10 / 07 / 2018

„Rycerze Wiosny” po pięciu latach znów na zapleczu ekstraklasy! O tym, że ta przeplatanka na piersi zobowiązuje też każdy doskonale wie.

Przedstawiamy kadrę pierwszej drużyny na rundę jesienną sezonu 2018/2019.

• Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć w większej rozdzielczości

• Górny rząd od lewej: Lukáš Bielák, Ievgen Radionov, Bartosz Widejko, Michał Kołba, Michał Brudnicki, Dawid Arndt, Kamil Juraszek, Rafał Kujawa, Jan Sobociński
  • Środkowy rząd od lewej: Jacek Żałoba (kierownik drużyny), Marek Jędrzejewski (fizjoterapeuta), Jacek Janowski (trener bramkarzy), Bartłomiej Kalinkowski, Maksymilian Rozwandowicz,Wojciech Łuczak, Mikołaj Maschera, Oskar Koprowski, Kazimierz Moskal (trener), Maciej Musiał (drugi trener), Damian Krajewski (fizjoterapeuta).
  • Dolny rząd od lewej: Mateusz Gamrot, Patryk Bryła, Jakub Kostyrka, Maciej Wolski, Kamil Żylski, Artur Bogusz, Piotr Pyrdoł, Jan Grzesik, Kamil Rozmus, Dani Ramírez, Paweł Wojowski