Aktualności

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz ŁKS gra!

24
21 / 05 / 2019

Droga Łódzkiego Klubu Sportowego do ekstraklasy prowadziła przez różne miejscowości. W czwartej lidze jeżdżąc po województwie łódzkim zwiedzaliśmy Przedbórz, Zelów czy Szczerców. Później dwa sezony w III lidze łódzko-mazowieckiej i kolejne wycieczki na obiekty w Aleksandrowie Łódzkim, Łowiczu czy Tomaszowie Mazowieckim. W końcu reorganizacja rozgrywek czwartego poziomu i podróże do Nowego Miasta Lubawskiego, Łomży czy Morąga. Po awansie do drugiej ligi mogliśmy zawitać do Radomia, Bełchatowa i Kluczborka. A pierwsza liga? To już prawdziwe eldorado. Nowoczesne stadiony w Bielsku-Białej, Tychach czy Mielcu…

Wiemy jakie trudności czekały na Was podczas spotkań granych poza Łodzią na poziomie trzeciej czy czwartej ligi. Wyjazdy z prawdziwego zdarzenia można policzyć na palcach jednej ręki. Tak naprawdę mecze w cywilizowanych warunkach przyszło Wam oglądać dopiero po awansie do drugiej ligi. Ale nigdy się nie poddaliście, zawsze mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie! Od czwartej ligi, aż po pierwszą. Te cztery awanse, które wywalczyliśmy są zasługą nie tylko zawodników, ale też właśnie dwunastego zawodnika, czyli kibiców!

Dlatego z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim osobom, które wspierały nas podczas pojedynków wyjazdowych nie tylko podczas minionego sezonu ale i we wcześniejszych. Wiemy, że często nie łatwo było pojawić się w okolicach obiektu na którym swój mecz rozgrywali „Rycerze Wiosny”, ale mimo tego zawsze wiedzieliśmy, że „jesteście zawsze tam, gdzie Wasz ŁKS gra…”.

Przez sześć ostatnich sezonów przejechaliście razem z nami… 34 404 kilometry. To trochę więcej niż trzykrotna podróż z Łodzi do Nowego Jorku w obie strony. Liczba niesamowita i warta zapamiętania!

Najwięcej razy, bo aż po 5 podróżowaliście do Warszawy i Nowego Dworu Mazowieckiego. Najkrótsza podróż to wyjazd do Aleksandrowa Łódzkiego (13 kilometrów), zaś najdłuższa do Stargardu (459 kilometrów).

A już teraz wszyscy możemy przygotowywać się na wojaże po obiektach ekstraklasy. Stadiony w Warszawie, Gdańsku czy Poznaniu już czekają na przyjazd „biało-czerwono-białej” wiary.

Od czwartej ligi po ekstraklasę…

Przedbórz – Działoszyn (2) – Biała Pajęczańska – Mierzyn – Moszczenica – Zduńska Wola – Pajęczno – Zelów – Poddębice (2) – Nieborów – Piotrków Trybunalski – Szczerców – Skierniewice – Wieluń – Otwock – Radom (4) – Aleksandrów Łódzki (3) – Sieradz (2) – Tomaszów Mazowiecki (3) – Łowicz (3) – Siedlce – Warszawa (5) – Kleszczów – Nowy Dwór Mazowiecki (5) – Białobrzegi (2) – Grodzisk Mazowiecki (2) – Raciąż – Przysucha – Kozienice – Wołomin – Białystok – Ełk – Ostróda – Łomża – Wysokie Mazowieckie – Morąg – Nowe Miasto Lubawskie – Lubawa – Elbląg (2) – Ząbki – Wejherowo – Stalowa Wola – Pruszków – Poznań – Tarnobrzeg – Legionowo – Rybnik – Koszalin – Kluczbork – Stargard – Jastrzębie Zdrój (2) – Bełchatów – Puławy – Kraków (2) – Katowice (2) – Głogów – Nieciecza – Grodzisk Wielkopolski – Bielsko-Biała – Niepołomice – Nowy Sącz – Częstochowa – Chojnice – Olsztyn – Mielec – Bytów – Tychy – Suwałki – Opole

W nawiasie podano ilość meczów rozegranych w danym mieście.
POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]