Jakub Romanowicz wypożyczony do Pogoni Siedlce

25 / 06 / 2019

W sezonie 2019/2020 Jakub Romanowicz będzie występował w zespole Pogoni Siedlce. 18-letni pomocnik został wypożyczony do ekipy biało-niebieskich, która w minionych rozgrywkach zajęła szóste miejsce w drugiej lidze.

Przez ostatni tydzień pochodzący ze Strykowa zawodnik przebywał na testach w drużynie, którą w nadchodzącym sezonie będzie prowadził trener Kamil Socha. Wypadły one na tyle udanie, że mający status młodzieżowca piłkarz będzie – na zasadzie wypożyczenia – przywdziewał barwy siedleckiego klubu do 30 czerwca 2020 roku.

W minionym sezonie Romanowicz był wyróżniającą się postacią w zespole rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego, którym pomógł awansować do IV ligi. W przerwie zimowej został ponadto włączony do kadry pierwszej drużyny, z którą ćwiczył przez całą rundę wiosenną – w tym podczas lutowego zgrupowania w tureckim Side.