Gratulacje dla trenera!

23 / 08 / 2017

Dotarła do nas bardzo radosna wiadomość, którą pragniemy się z Wami podzielić. W środowy ranek trener piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego został tatą. I to akurat w dniu meczu z Błękitnymi Stargard.

Zdaje się, że mała Lena postanowiła przyjść na świat w dniu meczu piłkarzy ŁKS-u i tym samym sprawiła Jackowi Janowskiemu, bo to on został dumnym tatą, ogromną radość.
W imieniu klubu, kibiców i wszystkich ludzi związanych z ŁKS-em składamy trenerowi Janowskiemu, jego żonie Katarzynie oraz małej Lence serdeczne gratulacje i życzenia zdrowia.

Piłkarze ŁKS-u wiedzą z pewnością w jaki sposób należałoby uczcić to ważne wydarzenie w życiu swojego szkoleniowca…