Aktualności

Granda Barber Shop nowym partnerem biznesowym ŁKS-u

9
21 / 08 / 2017

Z przyjemnością informujemy, że do grona partnerów biznesowych ŁKS-u dołączył salon Granda Barber Shop.Zlokalizowany w Łodzi przy ul. Legionów 24 salon fryzjerski dla mężczyzn powstał w maju tego roku i szybko stał się kultowym miejscem, chętnie odwiedzanym przez mężczyzn nie tylko z Łodzi, ale i całej Polski. Głównie ze względu na jego unikalny charakter. To miejsce powstało po to, aby każdy nasz klient poczuł się tak, jakby przyszedł do kumpla na domówkę. Luźna atmosfera, dobry rap, whisky, piwko, a nawet bilard, konsola i worek do boksowania. Można się tu zrelaksować.

Granda to miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu kibicom ŁKS-u nie tylko ze względu na jego klimat.

Jestem wiernym kibicem ŁKS-u, przez wiele lat trenowałem w tym klubie, tak jak większa część mojej rodziny. Teraz mam możliwość wspierania mojego ukochanego klubu oraz inicjatyw kibiców, co bardzo chętnie i często robię. W salonie nie kryjemy swojej wiary i widać to w każdym metrze tego 100 metrowego salonu: plakaty, koszulki w gablotach, wcześniej transmisje meczów na monitorze, kiedy sam nie mogłem być na meczu… każdy kibic poczuje się tu jak w domu, zresztą dla ełkaesiaków zawsze znajduje czas i oferuję zniżki. – powiedział Damian Owczarek, współwłaściciel salonu.

Salon oferuje strzyżenie i stylizację włosów oraz brody dla mężczyzn, którzy cenią najwyższą jakość strzyżenia z precyzją i dbałością o najmniejszy szczegół. Kalendarz z dostępnymi terminami i możliwością rezerwacji dostępny jest 24 godziny na dobę poprzez aplikację.

Umowa partnerska i wspólne akcje marketingowe to tylko początek. Od każdego kibica, który skorzysta z usług oferowanych przez Grandę, 20% wartości trafi na konto klubu. Warunkiem jest okazanie karty kibica.

POWRÓT
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy II

Partnerzy III

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl