Aktualności

Głosuj na przeplatankę w plebiscycie „Mistrzowski znak 100-lecia”!

56
23 / 10 / 2018

Źródło: Jakub Malicki / polskielogo.net

Miło nam poinformować, że herb ŁKS-u – jako jednego z najbardziej utytułowanych klubów w kraju – został nominowany w plebiscycie „Mistrzowski znak 100-lecia”, który z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę przeprowadza branżowy portal PolskieLogo.net. Nie czekaj i już dzisiaj oddaj głos na „przeplatankę”, aby znalazła się ona w wielkim finale!

Do konkursu zakwalifikowanych zostało 50 klubów, wybranych z ponad 100, które kiedykolwiek zdobyły tytuł mistrza Polski w dyscyplinach drużynowych (a dokładnie – grach zespołowych, w których wyłaniano mistrza Polski już przed II wojną światową oraz w rugby i żużlu).

⚠ Kliknij na grafikę, aby przejść do głosowania!

W pierwszej fazie konkursu, od wtorku 23 października przez kolejne dni, organizatorzy plebiscytu będą publikować po 5 znaków z ankietą, w której będzie można wybrać jeden klub nominowany do finału. Ankiety będą aktywne do północy z 30 na 31 października i wówczas kluby, które w każdej z grup otrzymają najwięcej głosów, znajdą się w wielkim finale. W przypadku równej liczby głosów, decydować będzie wyższe miejsce w rankingu mistrzów, który znaleźć można na stronie PolskieLogo.net. Dodajmy, że spośród wszystkich klubów województwa łódzkiego ŁKS sklasyfikowany jest zdecydowanie najwyżej, bo na 13. miejscu.

Wybrane w pierwszej fazie 10 znaków trafi do finału konkursu (II etap) – w którym przez 10 dni będzie można oceniać każdy w skali 3-5. Klub, który o północy z 9 na 10 listopada br. uzyska najwyższą średnią ocen – wygra plebiscyt i otrzyma tytuł „Mistrzowskiego znaku 100-lecia”. Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi w dniu 11 listopada, a więc dokładnie w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Zapraszamy do głosowania, pokażmy wspólnie prawdziwą siłę ełkaesiackiej „przeplatanki”!

 

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]