Głosuj na przeplatankę w plebiscycie „Mistrzowski znak 100-lecia”!

23 / 10 / 2018

Źródło: Jakub Malicki / polskielogo.net

Miło nam poinformować, że herb ŁKS-u – jako jednego z najbardziej utytułowanych klubów w kraju – został nominowany w plebiscycie „Mistrzowski znak 100-lecia”, który z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę przeprowadza branżowy portal PolskieLogo.net. Nie czekaj i już dzisiaj oddaj głos na „przeplatankę”, aby znalazła się ona w wielkim finale!

Do konkursu zakwalifikowanych zostało 50 klubów, wybranych z ponad 100, które kiedykolwiek zdobyły tytuł mistrza Polski w dyscyplinach drużynowych (a dokładnie – grach zespołowych, w których wyłaniano mistrza Polski już przed II wojną światową oraz w rugby i żużlu).

⚠ Kliknij na grafikę, aby przejść do głosowania!

W pierwszej fazie konkursu, od wtorku 23 października przez kolejne dni, organizatorzy plebiscytu będą publikować po 5 znaków z ankietą, w której będzie można wybrać jeden klub nominowany do finału. Ankiety będą aktywne do północy z 30 na 31 października i wówczas kluby, które w każdej z grup otrzymają najwięcej głosów, znajdą się w wielkim finale. W przypadku równej liczby głosów, decydować będzie wyższe miejsce w rankingu mistrzów, który znaleźć można na stronie PolskieLogo.net. Dodajmy, że spośród wszystkich klubów województwa łódzkiego ŁKS sklasyfikowany jest zdecydowanie najwyżej, bo na 13. miejscu.

Wybrane w pierwszej fazie 10 znaków trafi do finału konkursu (II etap) – w którym przez 10 dni będzie można oceniać każdy w skali 3-5. Klub, który o północy z 9 na 10 listopada br. uzyska najwyższą średnią ocen – wygra plebiscyt i otrzyma tytuł „Mistrzowskiego znaku 100-lecia”. Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi w dniu 11 listopada, a więc dokładnie w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Zapraszamy do głosowania, pokażmy wspólnie prawdziwą siłę ełkaesiackiej „przeplatanki”!