Głosuj na ŁKS w plebiscycie Dziennika Łódzkiego

30 / 12 / 2017

22 grudnia rozpoczął się plebiscyt Dziennika Łódzkiego na najpopularniejszego sportowca 2017 roku.

W głosowaniu, które potrwa do 26 stycznia kibice wybiorą najpopularniejszych sportowców, trenerów i drużyny z regionu łódzkiego.

To już 47. edycja plebiscytu, który odbywa się pod Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego. Wszyscy nominowani zostali wybrani przez dziennikarzy z działu sportowego Dziennika Łódzkiego, trenerów, przedstawicielI klubów oraz czytelników.

Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć osób związanych z ŁKS-em. O tytuł “Sportowca Roku Regionu Łódzkiego” powalczy Michał Kołba – bramkarz i kapitan drużyny, “Trenerem Regionu Łódzkiego” może zostać Wojciech Robaszek, a “Trenerem Roku w Łodzi” – Jacek Janowski.

Indywidualne nominacje to jednak nie wszystko. ŁKS powalczy z dwudziestoma trzema zespołami o tytuł najlepszej drużyny 2017 roku w Łodzi. Liczymy, że awans i udana runda jesienna, zwieńczona pozycją wicelidera 2 ligi, zostanie doceniona przez szerokie grono kibiców.

Pozostało nam jedynie trzymać kciuki za naszych klubowych przedstawicieli i zachęcić Was do głosowania.

Głosowanie w wyżej wymienionych kategoriach odbywa się drogą SMS’ową:

Sportowiec Roku Regionu Łódzkiego

• MICHAŁ KOŁBA

SMS o treści: SW.11 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Trener Roku Regionu Łódzkiego

• WOJCIECH ROBASZEK

SMS o treści: TW.12 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Trener Roku (Łódź)

• JACEK JANOWSKI

SMS o treści: TC.6 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Drużyna roku (Łódź)

• ŁKS ŁÓDŹ