Wygraj koszulkę meczową ŁKS-u!

16 / 09 / 2017

Drodzy Kibice, już w ten weekend będziecie mogli wygrać koszulkę meczową ŁKS z pełnym brandingiem! Fundatorem nagrody jest nasz sponsor – zakłady bukmacherskie Forbet.

Konkurs potrwa od soboty (16.09) do końca niedzieli (17.09). Wziąć udział może każdy z Was!

Co trzeba zrobić?

• Krok 1: Posiadać bądź założyć konto na Instagramie
  • Krok 2: Zrobić sobie zdjęcie, na którym dopingujesz naszą drużynę w meczu z GKS-em Bełchatów. Jeśli nie możesz kibicować razem z nami na trybunie, nic nie szkodzi! Chodzi o Waszą kreatywność i pomysłowość!
  • Krok 3: Udostępnić zdjęcie na Instagramie
  • Krok 4: Oznaczyć zdjęcie dwoma hashtagami: #forbet i #lkslodz

Uwaga! Zdjęcie musi być umieszczone na profilu publicznym.

Spośród wszystkich zdjęć, wybierzemy jedno (najciekawsze). Szczęśliwego zwycięzcę ogłosimy w następnym tygodniu, informacja ta pojawi się w wiadomości prywatnej na profilu użytkownika.

Nagrodę należy odebrać osobiście, przy. Al. Unii 2.

Powodzenia!