Filmowe wrażenia z Helios!

16 / 09 / 2017

Rusza kolejny konkurs dla kinomaniaków i kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego! Tym razem, możecie zgarnąć podwójne zaproszenie do kina Helios Łódź (Sukcesja) na dowolny seans.

Co trzeba zrobić?

• Po pierwsze, uczestniczyć w meczu ŁKS Łódź- GKS Bełchatów, który odbędzie się w niedziele o godzinie 16. 30.
  • Po drugie, cyknąć zdjęcie, na którym widać, że kibicujesz ŁKS-owi i wspierasz naszą drużynę!
  • Po trzecie, oznaczyć zdjęcie specjalnym hashtagiem: #helioslodz
  • Po czwarte, udostępnić zdjęcie na Facebooku bądź Instagramie.

Uwaga! Zdjęcie musi być publiczne!

Wygrać mogą dwie osoby, które wykonają wszystkie, powyższe kroki. Nagrodę zgarnia jeden użytkownik z Facebooka i jedna osoba z Instagrama.

• Zaproszenie do kina nie obowiązuje na maratony filmowe, pokazy specjalne i festiwale. Bilet obowiązuje na seanse we wszystkich dniach tygodnia oraz nie pokrywa opłaty okularowej.
  • Czas trwania konkursu: 17 września, od godziny 16. 30 (rozpoczęcie meczu) do ostatniego gwizdka!
  • Zdjęcia wrzucone wcześniej, bądź po godzinie 18.15, nie będą brane pod uwagę w konkursie.
  • Bilety do kina będzie można odebrać zaraz po meczu, przed głównym wejściem na trybunę. Spiker w doliczonym czasie wyczyta wygranych!

Miłej zabawy i udanego seansu w kinie Helios!