Aktualności

Fani ŁKS-u na kibicowskim szlaku

-2
26 / 03 / 2018

 

Piłkarze ŁKS-u wkrótce rozegrają dwa bardzo ważne mecze ligowe na wyjeździe. Oczywiście w Jastrzębiu Zdroju i Kluczborku „Rycerze Wiosny” nie będą sami, bo na oba spotkania wybiera się zorganizowana grupa fanów.

W Wielki Piątek (30 marca) ełkaesiacy zmierzą się na boisku lidera drugiej ligi z GKS-em Jastrzębie, zaś tuż po świętach wielkanocnych – 4 kwietnia – wybiorą się do Kluczborka, aby zagrać ze spadkowiczem z zaplecza ekstraklasy.

Jak informuje strona kibiców ŁKS-u, zapisy na oba spotkania będą prowadzone w poniedziałek oraz we wtorek (26 i 27 marca) między 17.00 a 19.00 w Sklep Kibiców ŁKS-u znajdującym się na końcu trybuny stadionu. – „Teraz każdy z nas może pokazać swoje zaangażowanie w jeżdżenie za drużyną! Liczba wejściówek jest wystarczająca więc na pewno dla nikogo nie zabraknie” – informują organizatorzy wyjazdów.


  • Koszt biletu na mecz w Jastrzębiu (30 marca): 17 zł
  • Koszt biletu na mecz w Kluczborku (4 kwietnia): 18 zł

Przy zapisach niezbędne jest podanie swoich danych: imienia, nazwiska oraz numeru PESEL.

O sposobie transportu oraz miejscu i godzinie zbiórki kibice, którzy wybierają się na te mecze zostaną poinformowani podczas zapisów.

My zaś ze swej strony zachęcamy jak najliczniejszą grupę sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego do wybrania się na niezwykle ważne mecze ligowe. Wasz głośny i kulturalny doping z pewnością pomoże piłkarzom w walce o punkty.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]