Ełkaesiacy wsparli zbiórkę na karnety dla najmłodszych

19 / 09 / 2019

Piłkarze ŁKS-u już niejednokrotnie udowadniali, że często aktywnie włączają się w akcje organizowane dla najmłodszych. Tym razem zawodnicy beniaminka PKO Ekstraklasy postanowili włączyć się w zbiórkę pieniędzy na karnety, które będą uprawniały dzieci do wejścia na domowe spotkania mistrzyń Polski, siatkarek ŁKS Commercecon Łódź.

Akcje zbiórki środków na stałe karty wstępu dla najmłodszych prowadzi Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Do tej pory na konto trafiło już ponad 3500 złotych. Już wkrótce kwota powiększy się o pieniądze zebrane przez zawodników pierwszej drużyny ŁKS.

Wszystkich kibiców zachęcamy do wspierania akcji oraz nabywania karnetów na spotkania siatkarek ŁKS Commercecon Łódź, które w najbliższym sezonie będą bronić tytułu mistrza kraju.

Aby wesprzeć akcje wystarczy dokonać przelewu dowolnej kwoty pieniędzy na konto Stowarzyszenia Kibiców ŁKS w tytule wpisując „karnet”.

• 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422
  • Konto PayPal: sk@lksfans.pl