Edifier pozostaje partnerem ŁKS-u na kolejny sezon

25 / 07 / 2019

Co najmniej do końca czerwca 2020 roku marka Edifier pozostanie partnerem Łódzkiego Klubu Sportowego. To efekt przedłużonej właśnie umowy o współpracy ze znanym i cenionym nie tylko w Polsce producentem głośników i słuchawek.

Mamy nadzieję, że jako beniaminek narobimy wokół siebie najwyższej klasie rozgrywkowej sporo pozytywnego szumu. Tak samo jak to miało miejsce w pierwszej lidze. W przypadku naszego partnera, marki Edifier, wiem natomiast, że o żadnym szumie mowy być nie może, bo to firma słynąca z produkcji urządzeń oferujących krystalicznie czysty dźwięk. Edifier to jeden z liderów w swoim segmencie rynku, a tacy partnerzy są zawsze mile widziani pośród ełkaesiackiej społeczności – podkreśla Tomasz Salski, prezes Łódzkiego Klubu Sportowego.

Firma Edifier istnieje już prawie 20 lat, a zaufanie klientów zaskarbiła sobie wytwarzając sprzęt charakteryzujący się drobiazgową dokładnością wykończenia, zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a także – niespotykanym nigdzie indziej – designerskim wzornictwem. Nie bez znaczenia jest także fakt, że chociaż produkty Edifier nie ustępują jakością tym sprzedawanym przez lepiej znaną konkurencję, często są one tańsze od konkurencyjnych.

Warto dodać, że szczególnie dużym uznaniem wśród specjalistów od rynku muzycznego cieszą się głośniki komputerowe 5.1 oraz głośniki bluetooth Edifier. Ponieważ w coraz większej liczbie gospodarstw domowych to komputer staje się centrum rozrywki, towarzyszący mu sprzęt audio nie może ustępować jakością samodzielnym urządzeniom grającym. Producenci Edifier szybko to zrozumieli i obecnie użytkownicy komputerów coraz chętniej sięgają po głośniki i słuchawki tej właśnie marki.

Cieszymy się, że nasza marka jest kojarzona ze sportem na najwyższym poziomie, jaki prezentuje ŁKS. Chcemy być partnerem ŁKS-u w drodze do Ligi Mistrzów, a kibice będą mogli oglądać mecze przy nagłośnieniu najwyższej jakości zapewniające emocje jak na stadionie – zapowiada Tomasz Wilczak, przedstawiciel firmy Edifier. – Nie zdradzę też chyba żadnej tajemnicy, jeśli powiem, że podobnie jak w minionym sezonie, w tym również planujemy dla kibiców różne ciekawe konkursy, w których będzie można wygrać produkty sygnowane znakiem Edifier.