Aktualności

EDIFIER partnerem Łódzkiego Klubu Sportowego!

10
29 / 03 / 2018

Z takim partnerem będzie o ŁKS-ie jeszcze głośniej! Nowym partnerem Łódzkiego Klubu Sportowego została firma Edifier – znany i ceniony na całym świecie producent głośników i słuchawek.

Rodzina partnerów najstarszego łódzkiego klubu wciąż się powiększa. Kolejną firmą, która dołączyła do tego grona jest Edifier – firma istniejąca od dwudziestu lat, specjalizująca się w produkcji głośników i słuchawek.


Od razu warto wspomnieć o tym, że kibice ŁKS-u kupując produkty firmy Edifier otrzymają 5% rabatu, a część zysku z każdej takiej transakcji trafi na konto klubu. Ponadto w najbliższym czasie kibice mogą spodziewać się konkursów, w których do wygrania będzie sprzęt tej marki.


Zaufanie klientów Edifier zyskał produkując sprzęt charakteryzujący się drobiazgową dokładnością wykończenia, zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a także niespotykanym nigdzie indziej, designerskim wzornictwem. Nie bez znaczenia jest także fakt, że chociaż produkty Edifier nie ustępują jakością tym sprzedawanym przez lepiej znaną konkurencję, często są one tańsze od konkurencyjnych.

Szczególnie dużym uznaniem wśród specjalistów od rynku muzycznego cieszą się głośniki komputerowe 2.0 oraz słuchawki bluetooth Edifier. Ponieważ w coraz większej liczbie gospodarstw domowych to komputer staje się centrum rozrywki, towarzyszący mu sprzęt audio nie może ustępować jakością samodzielnym urządzeniom grającym. Producenci Edifier szybko to zrozumieli i obecnie użytkownicy komputerów coraz chętniej sięgają po głośniki i słuchawki tej właśnie marki.

Bardzo cieszymy się, że Edifier dołączył do grona partnerów Łódzkiego Klubu Sportowego. Z takim partnerem będzie o ŁKS-ie jeszcze głośniej!


  • Kliknij na grafikę, aby przejść do edifier.com.pl
POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]