Aktualności

Dżentelmeni z ŁKS-u opanowali centrum Łodzi

13
09 / 03 / 2019

8-ego marca, w międzynarodowy Dzień Kobiet, piłkarze pierwszej drużyny oraz dzieciaki z Akademii ŁKS-u wręczyli przechodnim Paniom białe tulipany oraz zaproszenia na najbliższy domowy mecz Rycerzy Wiosny przy al. Unii 2. 

Jak wiadomo, kobiety oprócz obsypywania komplementami, tak samo uwielbiają kwiaty i prezenty! Łukasz Sekulski oraz Jakub Romanowicz wywoływali uśmiechy u płci pięknej właśnie drobnymi upominkami. Każdy z Panów nosił ze sobą kosz tulipanów, a łódzkie centrum stało się trasą spaceru piłkarzy ŁKS-u.

Przedstawiciele rocznika 2010 również podbiegali do wszystkich Pań, składając życzenia od Łódzkiego Klubu Sportowego i zapraszając na sobotnie spotkanie z Wartą Poznań. Odwiedziliśmy rynek Manufaktury, Park Śledzia oraz ulicę Piotrkowską. Kwiaty i zaproszenia zniknęły w oka mgnieniu, dlatego marsz zakończył się nieco wcześniej.

Cieszymy się, że drobnym gestem można sprawić tak wiele radości! Drogie Panie, jeszcze raz przesyłamy sportowe życzenia i zapraszamy na nasze mecze.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]