Aktualności

Dwóch na testach w innych klubach. Kamil Rozmus nadal w ŁKS

0
06 / 07 / 2017

Dwaj piłkarze, który reprezentowali barwy ŁKS-u w poprzednich rozgrywkach – Jakub Nowak i Aleksander Ślęzak – przebywają obecnie na testach w innych klubach. Natomiast Kamil Rozmus podpisał nową umowę z ŁKS-em. Dwudziestoletni pomocnik w zeszłym sezonie rozegrał w ŁKS-ie 22 mecze i strzelił 2 gole. Natomiast związany od czterech lat z łódzkim klubem Aleksander Ślęzak […]Dwaj piłkarze, który reprezentowali barwy ŁKS-u w poprzednich rozgrywkach – Jakub Nowak i Aleksander Ślęzak – przebywają obecnie na testach w innych klubach. Natomiast Kamil Rozmus podpisał nową umowę z ŁKS-em.

Dwudziestoletni pomocnik w zeszłym sezonie rozegrał w ŁKS-ie 22 mecze i strzelił 2 gole. Natomiast związany od czterech lat z łódzkim klubem Aleksander Ślęzak pojawiał się na boisku 31 razy i raz pokonał bramkarza rywali. Pierwszy z wymienionych przebywa na testach w Sokole Kleczew, natomiast Ślęzak – w Sokole Aleksandrów Łódzki.

Piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego pozostanie lewy obrońca Kamil Rozmus. 23-letni piłkarz, jeden z filarów defensywy ŁKS-u, w zeszłym sezonie zaliczył 32 mecze (wszystkie w podstawowym składzie). Zawodnik związał się z beniaminkiem drugiej ligi roczną umową.

Wkrótce wyjaśni się również przyszłość Przemysława Kocota.

POWRÓT
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl