Dwa sezony bez kibiców gości przy al. Unii

28 / 08 / 2019

fot. Paweł Ciesielski

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN przychyliła się do wniosku Ł.K.S. Łódź SA i wyraziła zgodę na odstępstwo od spełnienia kryteriów I.18 Podręcznika Licencyjnego PZPN w sezonach 2019/20 i 2020/21. Decyzja ta oznacza, iż w tym oraz w przyszłym sezonie na stadionie przy al. Unii 2 nie będą przyjmowane zorganizowane grupy kibiców gości.

Brak zorganizowanych grup kibiców gości w bieżących rozgrywkach oraz kolejnych jest konsekwencją rozpoczynającej się właśnie rozbudowy obiektu, na którym swoje mecze w roli gospodarza rozgrywają piłkarze ŁKS-u. W związku z trwającym już odgrodzeniem wyznaczonego terenu budowy, zmianą ciągu komunikacyjnego prowadzącego do trybuny głównej i planowanym wkrótce pojawieniem się ciężkiego sprzętu budowlanego nie ma technicznej możliwości, aby na meczach z udziałem „Rycerzy Wiosny” pojawiali się sympatycy drużyn przyjezdnych.

Mamy nadzieję, że prace związane z długo oczekiwaną rozbudową obiektu dla piłkarzy ŁKS-u przebiegać będą zgodnie z harmonogramem i jak najszybciej kibice drużyn przyjezdnych znów będą mogli w komfortowych warunkach oglądać mecze swoich ulubieńców na nowoczesnym stadionie przy al. Unii w Łodzi.