Aktualności

DPD dołącza do grona partnerów ŁKS-u

13
11 / 05 / 2018

Wiodąca firma na rynku kurierskim w Europie została partnerem Łódzkiego Klubu Sportowego.

Powiększa się rodzina partnerów najstarszego łódzkiego klubu. Tym razem dołączyła do niej firma świadcząca usługi najwyższej jakości nadawcom i odbiorcom paczek, znana i ceniona zarówno w kraju, jak i w całej Europie. Współpraca DPD Polska z ŁKS-em obowiązywać będzie do końca 2018 roku.

Jak czytamy na oficjalnej stronie firmy: DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Grupa kapitałowa DPD Polska obejmuje firmę kurierską DPD wraz z firmą DPD Strefa Paczki, której oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz spółkę spedycyjną Air Cargo Poland Global Forwarding.


POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]