Damian Nowacki w Stali Rzeszów

12 / 07 / 2018

Dzisiaj (tj. we wtorek 12 lipca) do trzecioligowej Stali Rzeszów na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego – Damian Nowacki.

20-letni pomocnik w pierwszej drużynie ŁKS-u występował od trzech sezonów. Łącznie na boiskach drugiej oraz trzeciej ligi zanotował w biało-czerwono-białych barwach 27 występów. W rundzie wiosennej minionego sezonu Damian był wypożyczony do trzecioligowej Warty Sieradz, gdzie zagrał w 13 spotkaniach.

Dzisiaj po pozytywnym przejściu testów medycznych Damian podpisał dwuletni kontrakt z trzecioligową Stalą Rzeszów z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Damianowi serdecznie dziękujemy za wszystkie występy w koszulce z przeplatanką na piersi i życzymy powodzenia w dalszej karierze!