Cosinus gra dalej z ŁKS-em!

18 / 08 / 2018

Sieć bezpłatnych szkół Cosinus wspiera Łódzki Klub Sportowy już od wielu lat i na tym nie koniec, bo obie strony podjęły decyzję o kontynuowaniu współpracy. – „To ważny partner, który jest z nami na dobre i złe od dawna” – mówi prezes klubu Tomasz Salski.

Ogólnopolska sieć Cosinus to bezpłatne szkoły, które mogą poszczycić się największą ilością absolwentów zdających egzaminy zawodowe w kraju. W tym roku Cosinus otworzył Szkoły Branżowe pierwszego stopnia w odpowiedzi na aktualne zapotrzebowanie na rynku pracy. Zważywszy na to, nie jest już siecią szkół tylko dla dorosłych.

– „Cosinus od długiego czasu wspiera sport, co sprzyja rozwojowi szkoły i wpływa na zadowolenie naszych słuchaczy. Razem z ŁKS-em organizujemy ciekawe akcje promocyjne, dzięki którym łączymy sport z edukacją. Staramy się, aby kibice jak i słuchacze szkoły mogli czerpać jak najwięcej korzyści z naszej współpracy” – mówi Jarosław Łukowicz, prezes Cosinusa.

Ogólnopolska sieć szkół Cosinus nie ogranicza się tylko do edukacji sensu stricto. – „Działamy na wielu polach, dysponujemy komfortowymi salami i powierzchniami dla firm, co oznacza, że nie zamykamy się tylko na działalność edukacyjną. Współpraca z klubem ŁKS to dla nas ciekawe wyzwanie i kolejna możliwość do rozszerzenia działalności” – twierdzi Jarosław Łukowicz.

Cosinus rozpoczął współpracę z Łódzkim Klubem Sportowym kilka lat temu. – „Jesteśmy lojalnym partnerem, który nie zmniejszył zaangażowania, kiedy klub spadł do czwartej ligi” – podkreśla prezes Łukowicz.. Dziś ŁKS znalazł się na zapleczu ekstraklasy, a Cosinus nadal współpracuje z łódzkim klubem. Obie strony doszły do porozumienia i współpraca będzie kontynuowana.

Oczywiście cieszymy się, że Cosinus nadal gra z ŁKS-em. To ważny partner, który jest z nami na dobre i złe od dawna. Współpracujemy już kilka lat i liczę na to, że ta nasza dalsza współpraca przyniesie korzyści wszystkim stronom – szkole, klubowi i mieszkańcom naszego miasta” – mówi Tomasz Salski.