Aktualności

CLJ: Juniorzy wracają do Łodzi

1
06 / 04 / 2018

Jutro o 16:00 na boisku przy al.Unii 2 wybiegnie pierwsza drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego. Zanim jednak seniorzy rozpoczną swój mecz, przy ul. Minerskiej 9 o punkty dla ŁKS-u powalczą nasi juniorzy.

Zespół U17 w minionej kolejce zremisował na wyjeździe w derbach Łodzi z UKS SMS Łódź 0:0. Jednak po wynikach można stwierdzić, że drużyna juniorów młodszych najniebezpieczniejsza jest na własnych obiektach.

Do Łodzi w sobotę przyjeżdża zespół MOSP Białystok, który obecnie znajduję się na 5. pozycji w tabeli, jedną lokatę niżej od młodych Rycerzy Wiosny. Mecz z rywalami z Podlasia zaplanowany jest na godzinę 12:00.

Juniorzy Starsi mają cięższe zadanie, ich przeciwnikiem będzie Motor Lublin (o 14:30), który wciąż walczy o utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów po reorganizacji rozgrywek. Zespół z województwa lubelskiego obecnie traci do bezpiecznej pozycji 6 punktów (mając 2 zaległe mecze), więc do Łodzi przyjadą bardzo zdeterminowani.


  • U17 / ŁKS Łódź – MOSP Białystok / sobota (7 kwietnia) / 12:00
  • U19 / ŁKS Łódź – Motor Lublin / sobota (7 kwietnia) / 14:30
POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]