Bodzio w nowej odsłonie, a z nim… gromada dzieciaków!

08 / 11 / 2017

Na ostatnim domowym meczu ŁKS-u w rundzie jesiennej (4.11) kibice mogli zobaczyć nową odsłonę maskotki klubowej – Rycerza Bodzia. Wśród zaproszonych gości, bardzo liczną grupę stanowili młodzi piłkarze i kibice z okolicznych miast i miejscowości.

Na sobotni mecz ŁKS Łódź – Rozwój Katowice przyjechało łącznie ponad 300 dzieci wraz opiekunami (m.in. z Aleksandrowa, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego).

Klub wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców ŁKS Łódź zapewnił przejezdnym gościom transport oraz gadżety: czapki oraz szaliki z klubową przeplatanką.

Część najmłodszych adeptów piłki nożnej wzięła również udział w prezentacji drużyny i towarzyszyła piłkarzom obu zespołów na płycie boiska.

Podczas wyczytywania składu naszej drużyny, okazało się, że nowym nabytkiem w linii ataku jest właśnie Bodzio! Maskotka później zabawiała dzieci na sektorze rodzinnym (A1) i rozdawała słodkie przysmaki.

Szczególne podziękowania za obecność na ostatnim meczu domowym, należą się przede wszystkim:

• Drużynie Włókniarz Konstantynów
  • Wiktorii Rąbień
  • PTC Pabianice
  • Zespołowi Milan Klub Polonia Łódź
  • Startowi Łódź
  • Sokołowi Aleksandrów
  • Konstantynowskiej Akademii Sportu
  • Szkole Podstawowej nr 6

Ogromnie cieszymy się z tak licznej frekwencji, dziękujemy także opiekunom wszystkich grup. Liczymy na jeszcze większe zaangażowanie w rundzie wiosennej!

Galerie zdjęć z meczu ŁKS – Rozwój Katowice: