Bilety na mecz ŁKS – Korona Kielce w sprzedaży od środy

01 / 10 / 2019

fot. Paweł Ciesielski

Ostatnich tygodni nie sposób zaliczyć do udanych, bo po niezłym początku sezonu zaliczyliśmy serię porażek i zaledwie jeden pozytywny akcent w Pucharze Polski. Poddawać się jednak nie zamierzamy i mamy nadzieję, że Wy również. Drużyna Kazimierza Moskala znalazła się w kryzysie, który należy jak najszybciej przezwyciężyć. Najbliższa okazja już w niedzielę przy al. Unii 2. Do Łodzi w ramach 11. kolejki PKO Ekstraklasy przyjedzie 15. w tabeli Korona Kielce.

Dlaczego warto pojawić się na tym spotkaniu? Przede wszystkim dlatego, bo to… ŁKS, a ostatnie lata pokazały, że z każdej opresji prędzej czy później wychodzimy obronną ręką. Nie inaczej będzie teraz, ale liczymy, że do tej walki staniemy ramię w ramię z Wami. Komplet publiczności, fanatyczny doping i wsparcie przez dziewięćdziesiąt minut – tylko tego i aż tego potrzebuje nasza drużyna w niedzielę.

Reasumując: niedziela, godz. 12:30 – widzimy się na ŁKS-ie!

Sprzedaż biletów na mecz z Koroną ruszy w środę (2 października). Sprzedaż stacjonarna i internetowa tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 12:00. Poniżej pełen harmonogram sprzedaży.

Kibiców, którzy nie będą mogli zjawić się na stadionie, zachęcamy do zwalniania swoich miejsc. Podczas pierwszych spotkań sezonu z opcji tej skorzystało już ponad 1200 osób.