Aktualności

Bilety na mecz ŁKS – Chrobry Głogów

7
06 / 11 / 2018

Choć za oknem jesień, już w najbliższą sobotę rozpoczniemy rundę wiosenną! O godzinie 13:00 łodzianie podejmą przy al. Unii 2 Chrobrego Głogów.

W pierwszej części sezonu górą byli ełkaesiacy, którzy wywieźli z Głogowa 3 punkty za sprawą trafienia Radionova w 38 minucie spotkania.

O ile kilka miesięcy temu ten wynik mógł być niespodzianką, tak po 17. kolejkach Fortuna 1 Ligi drużyna ŁKS-u w pełni potwierdziła swoje możliwości oraz aspiracje i to ona przed sobotnim starciem jest faworytem spotkania. Trener Kazimierz Moskal, jak i sami zawodnicy podkreślają jednak, że liczy się pokora i podejście do każdego spotkania tak samo ambitnie, bez względu na pozycję w tabeli najbliższego rywala. Czekamy więc na kolejne emocjonujące spotkanie i powtórkę koncertowej gry w wykonaniu „Rycerzy Wiosny”.

Bilety na to spotkanie będzie można nabyć już od dzisiaj, od godziny 12:00 przez internet oraz w kasach stacjonarnych przy al. Unii Lubelskiej 2.

Zachęcamy do nabycia wejściówek jak najwcześniej. W najbliższym czasie przedstawimy Wam niespodzianki, jakie zaplanowaliśmy na to spotkanie.


Harmonogram sprzedaży


⚠ Karnety na rundę jesienną obowiązują również na dwa najbliższe mecze w Łodzi (z Chrobrym Głogów i Termalicą Bruk-Bet Niecieczą). 

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]