Bilety na mecz ŁKS – Arka Gdynia dostępne od środy

16 / 09 / 2019

fot. Paweł Ciesielski

Od środy (18 września) będzie można nabywać wejściówki na sobotni pojedynek z Arką Gdynia. Sprzedaż rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 12:00.

Sobotnie spotkanie będzie dla podopiecznych Kazimierza Moskala prawdziwym testem formy i charakteru. Po serii porażek z wyżej notowanymi rywalami ełkaesiaków czeka teraz sprawdzian z sąsiadem z tabeli, który w ośmiu meczach zgromadził na swoim koncie 5 punktów (ŁKS zdobył ich 4). Zawodnicy ŁKS-u mają zatem wiele do udowodnienia sobie i kibicom, którzy – mamy nadzieję – znów w komplecie stawią się przy al. Unii 2 i głośnym dopingiem poniosą ełkaesiaków po pierwsze 3 punkty w tym sezonie w Łodzi. Wsparcie w tak trudnym momencie jest niezwykle ważne. W końcu #Gramyw12!

Kibiców, którzy z różnych względów nie będą mogli zjawić się na stadionie, zachęcamy do zwalniania swoich miejsc. Podczas pierwszych spotkań sezonu z opcji tej skorzystało już ponad 1000 osób.

Harmonogram sprzedaży

• ŚRODA / 12:00 – 18:00