Aktualności

Baw się w Strefie Kibica R-GOL.com!

9
19 / 07 / 2019

fot. Lotar Football Freestyler

Firma R-GOL.com, nowy partner techniczny Łódzkiego Klubu Sportowego, przy okazji piątkowego meczu z Lechią Gdańsk zaprasza do wypełnionej atrakcjami Strefy Kibica R-GOL.com. Będzie można w niej spróbować sił w różnych piłkarskich konkurencjach i otrzymać wartościowe upominki.

Na wszystkich sympatyków ŁKS-u w Strefie Kibica R-GOL.com będzie czekać między innymi tarcza strzelecka. Warto się przy niej sprawdzić, bo dla każdego uczestnika zabawy przewidziana jest karta prezentowa do sklepu R-GOL.com, a dla pięciu najlepszych dodatkowo są już uszykowane nagrody specjalne. Sama konkurencja jest bardzo prosta, bo polega na tym, iż pięcioma piłkami adidasa trzeba trafić do celu – przy czym każda piłka jest innego koloru i strzał nią jest inaczej punktowany.

Nie wolno też przegapić arenki do gry „1 na 1”, gdzie będzie możliwość zagrania pod okiem Mateusza „Lotara” Odrzygóździa, czyli mistrza Polski i mistrza Europy we freestyle’u. Lotar, jako ambasador R-GOL.com, będzie też prezentował różne piłkarskie sztuczki, którymi na co dzień dzieli się na swoim kanale na YouTubie. Ponadto, w przerwie będzie można zobaczyć jego pokaz na murawie stadionu. Towarzyszyć będzie temu konkurs-niespodzianka dla kibiców.

Zachęcamy też gorąco, aby wypatrywać hostess ubranych w koszulki R-GOL.com – będą one bowiem rozdawać ulotki nawiązujące do akcji „R-GOL.com oddaje za bilety!”.

Życzymy samych udanych zagrań i miłej zabawy!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]