Bartłomiej Kalinkowski nowym zawodnikiem ŁKS-u

18 / 06 / 2018

Nowym piłkarzem ŁKS-u został Bartłomiej Kalinkowski. Klub podpisał kontrakt z młodym pomocnikiem do końca czerwca 2020 z opcją przedłużenia umowy o kolejny rok.

W przeszłości Bartłomiej Kalinkowski występował w młodzieżowych drużynach Legii Warszawa (oraz rezerwach „Wojskowych”), a także w juniorskich zespołach Broni Radom. W minionym sezonie reprezentował barwy GKS-u Katowice, w którym pojawił się w 2016 roku przechodząc z Wigier Suwałki.

W śląskim klubie 23-letni pomocnik występował przez ostatnie dwa lata. W zakończonych niedawno rozgrywkach Nice I ligi zaliczył 23 mecze i zdobył jednego gola.

Ciesze się, że podpisałem umowę z tak utytułowanym klubem. ŁKS ma pomysł na siebie i strategię rozwoju, która mi się spodobała. Chcę się rozwijać razem z klubem, a przede wszystkim pragnę udowodnić, że nikt w ŁKS-ie nie pomylił wobec mojej osoby i sprostam oczekiwaniom klubu i kibiców.

Bartkowi życzymy wielu świetnych występów w barwach ŁKS-u!