Aktualności

Bajka o Bodziu – prezent dla najmłodszych na Dzień Dziecka!

6
01 / 06 / 2018

Ostatni mecz sezonu rozegramy akurat w Dzień Dziecka. I w związku z tym mamy dla najmłodszych sympatyków ŁKS-u jeszcze jedną wyjątkową niespodziankę. Już na meczu z Legionovią do nabycia będzie pięknie ilustrowana książeczka dla dzieci. Jej bohaterem jest oczywiście ŁKS oraz… rycerz Bodzio!

Bajka opowie dzieciom o tym, dlaczego piłkarzy ŁKS-u nazywa się „Rycerzami Wiosny”, gdzie możecie spotkać klubową maskotkę „Bodzia” i dlaczego nawet w gorszych chwilach nie należy zapominać o uśmiechu. W skrócie – coś miłego dla każdego dzielnego Rycerza Wiosny i dla każdej dzielnej Rycerki Wiosny.

Bajkę „Bodzio. Rycerz Wiosny” wydał Łódzki Klub Sportowy. Jej autorem jest Remigiusz Piotrowski, a za piękne ilustracje odpowiada zdolna młoda artystka Edyta Typiak.

Jeśli chcielibyście podarować tego dnia Waszym pociechom coś, co z pewnością sprawi im frajdę – zapraszamy na mecz, książeczka będzie do nabycia w sklepie kibiców ŁKS-u i na stoiskach w trakcie dzisiejszego spotkania w cenie 5 zł.

Przypominamy, że to nie jedyna atrakcja, którą przygotowaliśmy 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka i meczu z Legionovią.

Tego dnia każdy młody kibic, który wraz z rodzicami lub opiekunami zajmie miejsce w sektorze A1 będzie współtworzyć pierwszą w swoim życiu meczową oprawę. I z tego też powodu zachęcamy, aby pojawić się na sektorze A1 z przygotowanym wcześniej w domu konfetti.

Będzie Bodzio, będą cukierki, będzie oprawa i książeczka o „Rycerzu Wiosny”, będzie w końcu doskonała zabawa, czyli… najlepszy Dzień Dziecka w tym roku odbędzie się przy al. Unii 2!

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]