Aktualności

Bądź na bieżąco ze statystykami ŁKS-u!

11
26 / 02 / 2018

Od zbliżającej się rundy wiosennej statystyki na stronę lkslodz.pl będzie dostarczać firma Statscore. To efekt współpracy sponsora klubu, firmy ForBET oraz największej w Polsce firmy dostarczającej oprogramowanie z zakresu sportowych statystyk.

Dzięki specjalnej podstronie lkslodz.statscore.com kibice będą mogli korzystać z zaawansowanej bazy danych oraz śledzić relacje „na żywo” ze wszystkich meczów Rycerzy Wiosny.

System pozwala również przeglądać podstawowe informacje o lidze, śledzić wyniki na żywo innych drużyn oraz tabelę. Przed każdym meczem użytkownik może porównać statystyki ŁKS-u z ligowymi rywalami oraz podejrzeć najnowsze informacje z życia drużyny z oficjalnego profilu klubu na Twitterze.

Statscore to największa polska firma dostarczająca dane sportowe. Z jej usług korzystają głównie kluby, federacje sportowe, portale informacyjne oraz bukmacherzy. W 2016 roku firma zajęła szóste miejsce w prestiżowym rankingu Deloitte w kategorii „Rising Stars” dla najszybciej rozwijających się innowacyjnych firm technologicznych w Europie Środkowej.

Zapraszamy wszystkich fanów ŁKS-u do odwiedzania nowej witryny i dzielenia się swoimi opiniami. 

 

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]