Akademia ŁKS z nowym systemem zarządzania

08 / 04 / 2020

Przymusowa przerwa w rozgrywkach ligowych nie oznacza, że w klubie nie dzieje się nic, co ma pomóc w tym, że aby Akademia ŁKS jako organizacja sportowa działała jeszcze lepiej. ŁKS podpisał bowiem umowę z ProTrainUp na wprowadzenie profesjonalnego systemu zarządzania klubem sportowym, który został spersonalizowany na potrzeby szkolenia młodzieży przez dwukrotnych mistrzów Polski.

– System ProTrainUp jest w tej chwili narzędziem numer jeden w naszym kraju. Dzięki swojej funkcjonalności pozwala budować bazę ćwiczeń, tworzyć konspekty czy też mikrocykle treningowe. Możemy poddać każdego zawodnika szczegółowej obserwacji poprzez testy sprawności specjalnej i motorycznej – podkreśla Krystian Kierach, koordynator Akademii ŁKS. – ProTrainUp pozwala nam ponadto zarządzać kadrami oraz kontrolować składki. Jest również znakomitym narzędziem do komunikacji z zawodnikami czy rodzicami, gdyż wersja mobilna pozwala mieć dostęp do systemu w dowolnej chwili – dodaje Kierach.

Wszyscy trenerzy Akademii ŁKS przeszli już szkolenie online dotyczące obsługi systemu. Najbliższe dni przeznaczą natomiast na uzupełnienie danych i przystosowanie systemu ProTrainUp do potrzeb sezonu.