Akademia ŁKS: Weekendowy rozkład jazdy [17-18 listopada]

16 / 11 / 2018

Siedem spotkań zespołów Akademii ŁKS w najbliższy weekend zakończy rundę jesienną w wykonaniu naszych drużyn.

Bardzo ciekawie zapowiada się derbowy pojedynek rezerw. Drugi zespół ŁKS-u oraz Widzewa mają po tyle samo punktów w tabeli. Pierwsze miejsce w tabeli zajmują jednak nasi sąsiedzi zza miedzy ponieważ mogą się pochwalić lepszym bilansem bramkowym… dokładnie strzelili jednego gola więcej. Niedzielne spotkania będzie więc pojedynkiem o fotel lidera, który na koniec sezonu gwarantuje awans z rozgrywek Łódzkiej Klasy Okręgowej do czwartej ligi. W spotkaniu na pewno wystąpi kilku zawodników z szerokiej kadry zespołu trenera Kazimierza Moskala.

Spotkania bez większego ciężaru gatunkowego czekają nasze drużyny U18 oraz U17. Ci pierwsi, już kilka kolejek temu zapewnili sobie awans do rozgrywek Makroregionalnej Ligi Juniorów Starszych, zaś rocznik 2002 w miniony weekend zagwarantował sobie pozostanie w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U17.

Ligowe zmagania na boiskach w rundzie jesiennej zakończyły już za to zespoły U10, U11 oraz U12. Z pozostałymi meczami naszych drużyn można zapoznać się poniżej.

Nadchodzące mecze:

• Łódzka Klasa Okręgowa / RTS Widzew II – ŁKS II Łódź