Aktualności

Akademia ŁKS: Weekendowy rozkład jazdy [15-16 września]

7
13 / 09 / 2018

W najbliższy weekend do kolejnych zmagań o ligowe punkty przystąpią zawodnicy Akademii ŁKS.

Liderujące w tabeli Łódzkiej Klasy Okręgowej rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego w Brzezinach staną przed szansą na zgarnięcie kolejnych trzech punktów. Będzie to dopiero drugi wyjazdowy pojedynek ełkaesiaków w obecnym sezonie. W pierwszy spotkaniu w roli gości „biało-czerwono-biali” pokonali Włókniarz Pabianice 3:1.

Pojedynek derbowy z Widzewem czeka za to juniorów starszych. W meczu, który zostanie rozegrany w ośrodku szkoleniowym na „Łodziance” faworytem będą ełkaesiacy. Zawodnicy zespołu U18 zanotowali do tej komplet punktów w czterech spotkaniach i są wiceliderem tabeli Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Gracze ze wschodniej części miasta plasują się na czwartej lokacie z dwoma zwycięstwami oraz dwoma porażkami na koncie.

Po dwóch wyjazdowych wygranych do domowego spotkania z Polonią Warszawa przystąpią występujący w Centralnej Lidze Juniorów zawodnicy z rocznika U17. Rywale ze stolicy do tej pory zanotowali jedno zwycięstwo oraz trzy porażki i w ligowej tabeli plasują się dwa oczka niżej od „biało-czerwono-białych”.

Szansę na zgarnięcie kolejnych punktów będą mieli również zawodnicy z roczników U16, U15, U14, U13, U12, U11 oraz U10. Dwa najmłodsze roczniki wygrały swoje inauguracyjne spotkania z Sokołem w Aleksandrowie, a teraz czeka ich ligowy debiut na własnym obiekcie przy ul. Minerskiej.


Nadchodzące mecze:

 • Łódzka Klasa Okręgowa / Start Brzeziny – ŁKS Łódź
  Sobota / godz. 16:00 / Stadion Startu w Brzezinach
 • U18 / Widzew – ŁKS Łódź
  Sobota / godz. 11:00 / Ośrodek szkoleniowy „Łodzianka”
 • U17 / ŁKS Łódź – MKS Polonia Warszawa
  Niedziela / godz. 13:30 / Ośrodek szkoleniowy przy ul. Minerskiej
 • U16 / ŁKS Łódź – Warta Sieradz
  Sobota / godz. 13:30 / Ośrodek szkoleniowy przy ul. Minerskiej
 • U15 / Pogoń Zduńska Wola – ŁKS Łódź
  Sobota / godz. 11:00 / Boisko w Zduńskiej Woli
 • U14 / ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź
  Sobota / godz. 15:30 / Ośrodek szkoleniowy przy ul. Minerskiej
 • U13 / Łódzka Akademia Futbolu – ŁKS Łódź
  Sobota / godz. 11:30 / Boisko przy ul. Styrskiej w Łodzi
 • U12A
  PAUZUJE
 • U12B / ŁKS Łódź – GKS Ksawerów
  Sobota / godz. 15:00 / Ośrodek szkoleniowy przy ul. Minerskiej
 • U11 / ŁKS Łódź – SAP Andrespolia
  Sobota / godz. 11:00 / Ośrodek szkoleniowy przy ul. Minerskiej
 • U10 / ŁKS Łódź – SAP Andrespolia
  Sobota / godz. 13:00 / Ośrodek szkoleniowy przy ul. Minerskiej
POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]