Akademia ŁKS: Weekendowy rozkład jazdy [15-16 września]

13 / 09 / 2018

W najbliższy weekend do kolejnych zmagań o ligowe punkty przystąpią zawodnicy Akademii ŁKS.

Liderujące w tabeli Łódzkiej Klasy Okręgowej rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego w Brzezinach staną przed szansą na zgarnięcie kolejnych trzech punktów. Będzie to dopiero drugi wyjazdowy pojedynek ełkaesiaków w obecnym sezonie. W pierwszy spotkaniu w roli gości „biało-czerwono-biali” pokonali Włókniarz Pabianice 3:1.

Pojedynek derbowy z Widzewem czeka za to juniorów starszych. W meczu, który zostanie rozegrany w ośrodku szkoleniowym na „Łodziance” faworytem będą ełkaesiacy. Zawodnicy zespołu U18 zanotowali do tej komplet punktów w czterech spotkaniach i są wiceliderem tabeli Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Gracze ze wschodniej części miasta plasują się na czwartej lokacie z dwoma zwycięstwami oraz dwoma porażkami na koncie.

Po dwóch wyjazdowych wygranych do domowego spotkania z Polonią Warszawa przystąpią występujący w Centralnej Lidze Juniorów zawodnicy z rocznika U17. Rywale ze stolicy do tej pory zanotowali jedno zwycięstwo oraz trzy porażki i w ligowej tabeli plasują się dwa oczka niżej od „biało-czerwono-białych”.

Szansę na zgarnięcie kolejnych punktów będą mieli również zawodnicy z roczników U16, U15, U14, U13, U12, U11 oraz U10. Dwa najmłodsze roczniki wygrały swoje inauguracyjne spotkania z Sokołem w Aleksandrowie, a teraz czeka ich ligowy debiut na własnym obiekcie przy ul. Minerskiej.

Nadchodzące mecze:

• Łódzka Klasa Okręgowa / Start Brzeziny – ŁKS Łódź
    Sobota / godz. 16:00 / Stadion Startu w Brzezinach
  • U18 / Widzew – ŁKS Łódź
    Sobota / godz. 11:00 / Ośrodek szkoleniowy „Łodzianka”
  • U17 / ŁKS Łódź – MKS Polonia Warszawa
    Niedziela / godz. 13:30 / Ośrodek szkoleniowy przy ul. Minerskiej