64. Derby Łodzi bez kibiców ŁKS-u

11 / 05 / 2017

Bardzo długo zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź trzymał wszystkich w niepewności. Pomimo wielu starań ze strony działaczy naszego klubu oraz pozytywnych opinii wydanych przez służby mundurowe oraz Wojewodę Łódzkiego nie będzie dane obejrzeć kibicom ŁKS-u spotkania derbowego na obiekcie przy al. Piłsudskiego. Poniżej krótki komunikat zarządu Widzewa: “Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew informuje, iż w związku z wysokim prawdopodobieństwem […]

Poniżej krótki komunikat zarządu Widzewa:

“Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew informuje, iż w związku z wysokim prawdopodobieństwem wystąpienia realnych zagrożeń naruszenia porządku publicznego na terenie miasta Łodzi w dniu rozgrywania meczu derbowego pomiędzy drużyną Widzewa Łódź, a ŁKS Łódź zaplanowanego na dzień 17 maja 2017 roku g.19:10, podjął decyzję o nieprzyjmowaniu zorganizowanej grupy kibiców gości.

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź”